Avellana Gold показала фабрику на Мужіївському родовищі поліметалів

Фабрика на Мужіївському родовищі поліметалів

Компанія побудувала нову фабрику та відновлює шахти. Об этом сообщает volynlife.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міжнародна компанія Avellana Gold, що інвестує в розробку Мужіївського родовища поліметалів на Закарпатті, побудувала нову фабрику та відновлює шахти. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на прес-службу компанії.

Як зазначається, також інвестор впроваджує масштабний проект для відновлення екологічного стану в регіоні.

За даними прес-служби, востаннє Мужіївське родовище поліметалевих руд функціонувало понад 10 років тому. Avellana Gold, яка у 2016 році почала інвестувати у родовище, побудувала сучасний інженерний об’єкт для безпеки та екологічності подальших робіт з видобування.

Як зазначив, голова українського представництва компанії Avellana Gold Андрій Смолін, перша частина реалізації – це масштабний екологічний проект, адже завдяки спеціальній технологічній схемі відвали будуть очищені на 85-90% від важких металів.

"А замкнутий цикл виробництва дозволить повторно використовувати 85% води від потрібної кількості", – розповів Смолін.

Під час наступного етапу інвестиційного проекту Avellana Gold має намір повністю відновити роботу Мужіївського родовища. Сучасна збагачувальна фабрика знизить потреби країни в імпорті цинку, свинцю і дорогоцінних металів, зазначили у прес-службі.

"З виробничою потужністю проекту Avellana Gold 500 тис. тонн на рік, обсяги реалізації цинку повністю перекриють імпорт свинцю в Україну та на більше ніж 50% – імпорт цинку. Ефективність видобутку дорогоцінних металів збільшиться у майже десять разів у порівнянні з попереднім проектом розробки Мужіївського родовища", – заявив Смолін.

За його словами, запуск збагачувальної фабрики забезпечить роботою близько півтисячі мешканців регіону.

"Один із напрямків роботи Avellana Gold – це розвиток місцевих громад, покращення інфраструктури, а також сплата податків до місцевого і державного бюджетів від 3,5 млн доларів на рік. Зокрема, це плата за користування надрами, з якої майже 1 млн доларів залишиться у місцевому бюджеті, та ще до 500 тис. надійде від податку на прибуток. В цілому прогнозовані фіскальні платежі працюючого підприємства – на рівні 10 млн доларів на рік", – підкреслює Смолін.

Як відомо, Avellana Gold – міжнародна інвестиційна компанія, що займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. У 2016 році компанія відновила реалізацію проекту Мужіївського родовища.

Загальний обсяг інвестицій – понад 150 млн доларів. Компанія придбала підприємства "Карпатська рудна компанія" і "Західна геологорозвідувальна компанія", що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалічних руд в Західній Україні (Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища).


Джерело статті: “http://24tv.ua/avellana_gold_pokazala_fabriku_na_muzhiyivskomu_rodovishhi_polimetaliv_n1176935”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя